TANITIM

SIVA MAKİNESİ NEDİR?

BS-1P Remote (Uzaktan Kumandalı, Dahili Su Alıcılı, Dahili Basınçlı Yıkamalı) Pistonlu kara sıva makinası, 380 Volt beslemeli toplamda 11,5 KW güce sahip, 60 metre dik açı ile 20 kat yüksekliğe sahip binalarda bile performans kaybı olmadan rahatça çalışma yapabilen, 140 metre yatay açıyla çalışabilen, ekonomik masrafsız ve az maliyetle çok iş gücü sağlayabilen profesyonel kullanıma uygun pistonlu kara sıva makinesidir. 380 Volt beslemeli panomuz iş güvenliği açısından kumanda panelinden ayrı makinamızın içerisinde yer almaktadır. Kumanda panelimiz ise 24 volt olup insan sağlığı açısından son derece güvenlidir.

Sektördeki diğer makinalara göre daha sessiz ve ergonomiktir. Makinemizin ağırlığı yaklaşık bir tondur. İmalat aşamasında denge unsuru gözetilerek bir kişinin rahatlıkla hareket ettirebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Ergonomik tasarımı sayesinde inşaat ortamında istenilen yere konuşlandırılabilir.

Dahili Su alma ünitesi sayesinde kova varil gibi gereksinimleri ortadan kaldırarak sıva harcına gerekli suyu tek bir tuş ile ayarlayamaya olanak sağlar.

Dahili Basınçlı Yıkama Ünitesi sayesinde akşam makine temizliği için gerekli 1 saat dilimini 20 dakikaya indirerek hem zamandan hem de sudan tasarruf etmenizi sağlar.

BS-1P Remote modelimizde Uzaktan kumanda ünitesi sayesinde yüksek katlı binalarda makine operatörüne ihtiyaç duymadan, hortum operatörün makineye hakimiyet kurmasına olanak sağlar. Böylece 140 metre hortumla çalışırken bile, makinanızın harç pompalamasını tek bir tuş ile başlatabilir veya bitirebilirsiniz.

Makinamız yaklaşık 7-8 kişilik ekiple ilk zamanda günde 500 metre² olup, makineye olan acemilik atıldığında günlük 800-1.000 metre² sıva yapma imkanı sağlar. El işçiliği ile üç ay sonra bitecek sıva işini iki hafta gibi kısa bir sürede bitirmeye olanak sağlar.